Az egyedülállóan innovatív gyógyszerkutatási tevékenységet végző ComInnex Zrt. budapesti székhelyére és balatonfűzfői telephelyére is

Preparatív Vegyész

munkatársat keres

Feladatok:

  • Szerves kémiai projektek kivitelezése, reakció utak kidolgozása

  • Szerves kémiai szintézisek hagyományos és modern eljárások elegyítésével

  • Esetlegesen beosztott technikusok napi irányítása, ellenőrzése

  • Előállított termékek kapcsán analitikai vizsgálatok ellenőrzése

  • Műszerek és laboratóriumi készülékek kezelése

  • Kapcsolódó dokumentáció vezetése, riportok készítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, B.Sc. vagy M.Sc.)

  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés

  • Rugalmasság, pontosság, terhelhetőség, jó közösségi szellem

  • Legalább közép szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)

  • Műszeres, analitikai ismeretek és gyakorlat (HPCL, GC, MS, NMR) előny

  • Ph.D. fokozat. 2-3 éves kutatás-fejlesztési, illetve ipari munkatapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőség egy gyorsan növekvő cégnél

  • Versenyképes jövedelem

  • Kapcsolat vezető multinacionális cégek kutatási projektjeivel

  • Részvétel gyógyszerkutatási és fejlesztési projektekben

  • Kapcsolat modern kémiai technológiai területekkel

  • Kellemes, modern munkakörnyezet (Graphisoft Park)

  • balatonfűzfői munkavégzés esetén budapesti betanítás, szállás biztosításával

Munkavégzés helye:

Budapest vagy Balatonfűzfő

Ha kedvet érez ahhoz, hogy egy dinamikus csapat tagjaként tovább kamatoztassa tudását, akkor mielőbb küldje el önéletrajzát a hr@cominnex.com email címünkre.

-x-x-x-

ComInnex Zrt. balatonfűzfői telephelyére

Laboratóriumvezető

Feladatok:

  • Szintetikus szerves kémiai laboratórium munkájának, előírásoknak megfelelő munkavégzésének irányítása

  • Vonatkozó jogszabályok, rendeletek betartása, betartatása

  • Szerves kémiai kutatási-fejlesztési projektek koordinálása

  • 5-10 fős kutató-fejlesztő csapat irányítása

  • Munkatársak napi irányítása, ellenőrzése, képzése

  • Hatékony munkavégzés feltételeinek vállalati terveknek megfelelő biztosítása

  • Szintetikus reakció utak kidolgozása és fejlesztése hagyományos és modern eljárások elegyítésével

  • Szerves kémiai kísérleti tervezése, végrehajtatása

  • Molekulák tervezése

  • Részvétel gyógyszer és növényvédőszer kutatási-fejlesztési projektekben

  • Analitikai vizsgálatok végeztetése, értékelése

  • Előállított termékek és projektek minőségbiztosítása

  • Technikai feltételek fenntartásának biztosítása, fejlesztése

  • Kapcsolódó dokumentációk, riportok készítése

  • Költség- és bevételtervezés,

  • Bevételi és költségtervek betartása

  • Külső és belső kommunikáció

  • Tudományos publikáció

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (vegyész, vegyészmérnök)

  • Modern és klasszikus szerves kémiai szintetikus módszerek ismerete

  • Legalább 3-5 éves kutatás-fejlesztési illetve ipari munka és vezetői tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban

  • Ph.D. fokozat előny

  • Műszeres, analitikai ismeretek és gyakorlat (HPLC, GC, MS, NMR)

  • Rugalmasság, pontosság, jó közösségi szellem

  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés, terhelhetőség

  • Teljesítmény orientáltság

  • Alkalmazott informatikai és kémiai informatikai ismeretek

  • Jó kommunikációs készség

  • Beilleszkedés egy fiatal, dinamikus csapatba

  • Kapcsolat vezető multinacionális cégekkel

  • Részvétel új munkaállomás kiépítésében

  • Részvétel világszínvonalú gyógyszerkutatási és fejlesztési projektekben

Balatonfűzfő

Ha kedvet érez ahhoz, hogy egy dinamikus csapat tagjaként tovább kamatoztassa tudását, akkor mielőbb küldje el önéletrajzát a toborzas@cominnex.com email címünkre.